jP vocabulary - zkoušení slovíček snadno

Komentáře k článku

Středně velké řeky- kouzelná rybařina část I.

Bylo nalezeno celkem 6 komentářů k tomuto článku.

 

Pekny clanek

autor Fantomas čas 15:39:27 22.11.2007

Dekuji autorovi za moc povedeny clanek, jen tak dal... !

 

Lukáši

autor čert čas 19:56:29 22.11.2007

No Ichtyologu, musím říct, že jsem si celkem hezky početl a hned jsem dostal chuť vytáhnout své staré načiní a vyrazit k vodě.

 

dobré čtení

autor Vítek čas 16:38:44 25.03.2008

Podařený článek, zkus napsat něco pro mladé rybáře - je to jak od Milana Pohunka.

 

autor Autor čas 07:55:25 29.03.2008

Všem Vám moc děkuji za kladné ohlasy, jen nevím zda je spokojena i redakce, jelikož druhou část článku jsem jí posílal už před dost dlouhou dobou a stále ji nezveřejnila.
Jinak pokud bude zájem i ze strany redakce, jistě zase něco napíšu třeba i právě pro mladé rybáře. Jestli si někdo budete přát článek na nějaké konkrétní téma, budu se Vám snažit vyhovět a odbornost přizpůsobit zkušenostem čtenářů ke kterým bude článek směřován.
Celí příběh jsem se snažil splácat tak nějak populárně naučnou formou aby se člověk nenudil a zároveň se něco dozvěděl, pokud v nějaké části článku došlo k nejasnostem rád Vám na ně odpovím, buď to zde v komentářích, nebo přes e-mail.

 

Spici redakce

autor admin Jakub Pavlík čas 17:35:51 04.04.2008

No, s redakci alias Milosem to vypada bidne, protoze na tyto stranky jiz dlouhou dobu ani pohledem nezavadil. Na 2. polovinu clanku se ho zeptam...

Kazdopadne bych byl rad, aby i nadale zde byla nejaka aktivita, takze pokud bys mel chut, nebo sehnal nejakeho nadsence, ktery by jednou za mesic neco inteligentniho splodil, rad vam vyjdu vstric...

Pokud ma tedy nekdo zajem, piste na muj email. Kuba

 

Zimní spánek

autor Readkce čas 22:04:08 05.06.2008

Omlouvám se čtenářům, omlouvám se autorovi za velice dlouhou dobu neaktivity. Druhou část článku se pokusím dát co nevidět. Článek se mi velice líbil jen jsem trochu zaspal. Děkuji za pochopení
Miloš

 

 

Váš komentář

Vyplnění jména a komentáře je nutné. Pro vložení odkazu uvádějte adresu včetně http:// a na konci ji oddělte mezerou. Jiné formátování textu není povolené.

 


spolupracujeme s:

Rybářský obchod

Lovkapra.com

MRK.cz

Chytej.cz

 
Nahoru Atlas ryb Taktiky lovu Akce Zajímavosti Ostatní Kontakty

Vyrobil Jakub Pavlík ©2017. Všechna autorská práva vyhrazena.

Stránka byla vygenerována za 9.15133 sekund.