jP vocabulary - zkoušení slovíček snadno

Komentáře k článku

Náhodné úlovky

Bylo nalezeno celkem 6 komentářů k tomuto článku.

 

Neživé předměty

autor Martin čas 15:14:38 29.03.2007

Já se k rybaření dostal hodně pozdě. Nikdo u nás v rodině nerybařil. Můj první den na rybách jsem "ulovil" pytel rohlíků, který uplaval někomu z nedalekých rybářů. Koneckonců mám z toho i <a href="odkaz; ;-)

 

Neživé předměty - oprava odkazu

autor Martin čas 15:17:50 29.03.2007

chtělo by to nápovědu k zadávání komentářů ;-)
odkaz

 

Želva

autor Miloš čas 08:53:31 03.04.2007

Mě se podařilo dvakrát chytit želvu na rohlík na feeder(pravděpodobně se jednalo o želvu nádhernou). Jednou měla háček zaklesnutý za okraj krunýře, jednou přímo v tlamce. Místo - Berounka č.3 mezi Tetínem a Srbskem.

 

Muškaření

autor Jindra čas 12:28:55 10.05.2007

Ještě za svobodna jsem poměrně dost muškařil - hlavně na mimopstruhových vodách. A o úlovky taky nebyla nouze, ani o ty neobvyklé. Takže za všechny jen dva :
Štika kolem 2kg - vlasec 0,08mm háček č.16 zaháknutý za štičí špičák - přetahování trvalo asi 20 minut, ale háček se neuvolnil. A jindy na holém břehu při nahazování umělé mušky vzadu za mnou se něco zadrhlo - ta vlaštovka asi opravdu měla velký hlad.

 

Sumec vrahoun

autor David čas 21:55:01 02.07.2007

Jednoho dne po návratu z prochzky od vody mi táta povídá,byl jsem na procházce u pstruhovky a něco tam mlátí pstruhy vem si vláčák a běž se na to podívat bude to asi nějaká větší štika.Tak jsem teda vyrazil k vodě .Je to asi 8 metrů široká říčka plná větví a různých překážek.Nahazoval jsem asi 5 minut na stejné místo a chytil jsem jednoho pěknýho sivena,toho jsem pustil a nahodi znovu v tom okamžiku jen se rotačka dotkla vody bylo to jak výbuch granátu.Brzda se rozcvrčela jak kdyby na třpitce vysel žralok .Bál jsem se utáhnout brzdu aby mi neprask vlasec ,mněl jen 0,20mm.Po chvíli sem uviděl že to není štika ,ale sumec .U vody jsem byl sám a nikdo mi nemohl pomoci podebrat tu potvoru co do pstruhovky rozhodně nepatří.Tak dlouho jsem ho zdolával až sumec ten boj vzdal a mně se ho podařilo konečně dostat , tím spůsobem že jsem si pro něj šel do vody v tý chvíli mi nepřišla ani moc studená jako jindy.Doma mně táta pochválil a udělal mi fotky aby to nevipadalo že si vymíšlím tak jsou k vydění na mích stránkách odkaz na foto s rybou

 

bla

autor bla čas 14:30:34 02.10.2007

to sou keci

 

 

Váš komentář

Vyplnění jména a komentáře je nutné. Pro vložení odkazu uvádějte adresu včetně http:// a na konci ji oddělte mezerou. Jiné formátování textu není povolené.

 


spolupracujeme s:

Rybářský obchod

Lovkapra.com

MRK.cz

Chytej.cz

 
Nahoru Atlas ryb Taktiky lovu Akce Zajímavosti Ostatní Kontakty

Vyrobil Jakub Pavlík ©2017. Všechna autorská práva vyhrazena.

Stránka byla vygenerována za 8.55684 sekund.